İzmir’deki Estetik Merkezleri

Estetik merkezleri insanlara sahip olmak istedikleri özellikleri vermek için kurulan yerlerdir. Bu yerlerde estetik amaçlı yapılan her türlü uygulama bulunur. Burun estetiği, kulak estetiği, karın germe estetiği, yağ alma işlemleri gibi insanları estetik açıdan iyi hissetmesini sağlayacak her türlü işlem buralarda yapılır.

Bu estetik merkezlerinden hizmet almak için muhakkak öncesinde iletişime geçmek gerekir. Bunun için estetik merkezlerinin sağladığı online randevu sistemi bulunur. Daha sonra ise iletişim numaraları üzerinden, bu randevuları onaylatmak gerekecektir. Bu şekilde bu merkezlerden hizmet almak mümkündür. İzmir’de kendi alanında en iyisi olarak görülen bazı estetik merkezleri bulunur. Bunlara başvuranlar  en iyi sonuçları görebilirler.

Günümüzde pek çok insan iyi estetik merkezi aramakta ve bunun için derin bir araştırma yapmaktadır. İzmir’de estetik merkezi arayanlar için bunlar en iyi seçim olacaktır.

Estetiks:

Estetik alanında uzman olan Estetiks.net İzmir’deki en iyi estetik merkezleri arasında yer alır. Hizmetleri arasında ise, yüz estetiği, burun estetiği, saç ekimi ve tedavisi, çene ameliyatları, botox, yağ enjeksiyonu gibi şeyler gelmektedir. Prof. Dr. Ufuk Bilkay alanında uzun yılların tecrübesine sahip olan bir uzmandır. İzmir’de müşteri memnuniyeti açısından, gözde olan Bilkay, Estetiks ile daha pek çok estetik türü yapmaktadır.

estetikli genç kadın

İzmir burun estetiği gibi konularda da Dr. Ufuk Bilkay en beğenilen doktorlar arasında gelir. 1984’te Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine başlamış olan Bilkay, 1990’a geldiğinde doktor unvanını almıştır. Alanda pek çok çalışması ve aldığı sertifikalar vardır. Yine hizmet verdiği klinikte uzun yıllardan beri pek çok estetik alanında hizmet verir. Tabi bu uygulamalardan yararlanmak için randevu almak gerecektir. Bunun için site üzerinde bulunan Estetiks online randevu formu kullanılabilir.

Ataseven Klinik:

Op. Dr. Murat Ataseven tarafından kurulan Ataseven klinik, Bayraklı’da hizmet vermektedir. Ataseven Kliniğin hizmetleri arasında; yüz estetiği, meme estetiği, vücut estetiği, boyun estetiği, plastik cerrahi, yüz ve dudak dolgusu, lazer tedavisi, saç ekimi gibi tedavi şekilleri gelmektedir. Daha pek çok estetik ameliyat türü bu klinikte uzun yıllardan beri yapılmaya devam etmektedir. Ataseven Klinik’te diğer klinikler gibi randevu ile çalışmaktadır. Bunun için kliniğin kendi sitesi üzerinden online şekilde randevu almak yeterli olacaktır. Op. Dr. Murat Ataseven Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, alanında pek çok sertifikanın sahibi olmuştur. 2001 yılında doktor unvanı alan Ataseven, o zamandan itibaren pek çok klinikte ve hastanede görev almıştır. 2013 yılında ise kendi kurduğu Ataseven Kliniği açmıştır. Şimdilerde ise burada hastaları kabul etmeye başlamıştır.

estetik olmuş kadın

Karataş Hastanesi:

Estetik ameliyat düşünenlerin adresi olan Karataş Hastanesi, Karataş’ta hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. Alanında uzman olmuş kadrosuyla hizmet veren Karataş Hastanesi, plastik cerrahi alanında da en çok tavsiye edilen yerlerden biri haline gelmiştir. Bu alanda verdiği hizmetler arasında: alın germe, boyun germe, bacak germe, doğum sonrası plastik cerrahi, jinekomasti operasyonu, göz çevresi estetiği, liposuction gibi hizmetler gelir. Burada plastik cerrahi dışında pek çok estetik türüne rastlamak mümkün olacaktır. Her bir uzman kendi alanında hizmet vermektedir. Geniş alanlar şeklinde uzun zamandır bu hastanede hizmet verilmeye devam edilmektedir. Ayrıca İzmir’in en popüler ve en çok tavsiye edilen, hastaneleri arasında gösterilmektedir. Müşterilerin memnuniyeti ve iyi yorumları da bunu arttıran şeyler arasındadır. Buraya başvurmak için yine randevu almak gerekir. Karataş hastanesiyle iletişime geçmek için, 0232 441 41 70 numarasını aramak gerekecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *